- W ofercie posiadamy drzwi stalowe akustyczne Rw- 43 dB  o podwyżoszonej  odpornośći na włamanie -KLASA RC3 - modele MOZART i MOZART +. Mają zastosowanie w budownictwie jedno i wielorodzinnym zgodnie z normą PN-EN 1627:2012. Oferowane są w wersji gładkiej i płytkotłoczonej .Skrzydło drzwiowe o grubości 55mm wykonane z blachy ocynkowanej laminowanej folią PCV . Szerokości skrzydeł - 80' ; 90' , 100' . 

 

 

- Nasza oferta to również kominki .Proponujemy kompleksową obsługę w dziedzinie montażu kominków wraz z wykończeniem wg sugesti klienta . Współpracujemy z wiodącym producentem wkładów - firmą Robi-Ren z Lublina. Mamy do wyboru :

- wkłady kominkowe powietrzne Air Term o mocy - 8,9.10,12,15,19 lub 25 kW- w zależności od wybranej mocy mamy do dyspozycji różne modele kominków z konkretnym wyposażeniem - typ i ilość szyb, okładzina i inne.

-wkłady kominkowe z płaszczem wodnym Aqua Term o mocy - 14,16,18,22 lub 25 kW.

- akumulacyjne paleniska zduńskie  w połączeniu z wymiennikiem akumulacyjnym, stalowym lub ceramicznym to najprzyjemniejsza forma oddawania ciepła. Nadaje się do ogrzewania większych pomieszczeń o dużym zapotrzebowaniu cieplnym.

- wszystkie akcesoria do montażu , drewno kominkowe , materiały  hydrauliczne , 

Te wkłady to sprawdzone technologie - zimna rączka , szczelna komora , deflektor spalin , podwójna szyba , obniżone palenisko . Dostępne modele z szybami prostymi, narożnymi, panoramiczne -np. triplex i wszystkie modele mogą być wyposażone w szybę lift- unoszoną do góry . Produkty posiadają 5 lat gwarancji . Nasze produkty i rozwiązania są przyjazne środowisku